02323644322 05416181663 Örnekköy sanayi sitesi N42 Karşıyaka/izmir

Karşıyaka Halı Yıkama 

Halı Yıkama sektöründe zaman içinde elde ettiğimiz deneyimler ve müşterilerimizle oluşturduğumuz sıcak ilişkiler yardımıyla müşterilerimiz için sürekli olup tüm temizlik gereksinimlerinizi eksiksiz yerine getirerek müşteri beklentilerini aşmak..
Firmamız 2000 senesinde Karşıyaka Halı yıkama  olarak kurulmuş olup, Halı Yıkama sektörüne yeni bir nefes getirerek basit halı yıkamacı benzer biçimde değil daha kurumsal daha hijyenik ortamda halı yıkama işlemlerini yapmaktayız. Kıymetli müşterilerimize halı yıkama , battaniye & yorgan yıkama sektöründe süratli ve güvenilir hizmet vermek amacıyla çıktığımız yolda , kısa sürede Karşıyaka'da marka haline gelmiştir. kaliteden taviz vermeden , tamamen satın alan memnuniyeti odaklı, halı yıkama , battaniye & yorgan yıkaması meydana getiren firmamız ,yılların vermiş olduğu edinim , tecrübeli çalışan ve müşterilerimizin vermiş olduğu itimat ile hizmetine il günkü itina ve istekle devam etmektedir.

Neden Karşıyaka halı yıkama da halı yıkatmalısınız
Biz Karşıyaka Halı yıkama  müşteri memnuniyetini en üst seviyede  amaçlayarak  en iyi temizlik minimum fiyat sloganı ile  kuruğumuz fabrika ile halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama amacı ile hizmetlerini çok kıymetli izmirlilerin emrindedir. Bizim iş gücümüz emeğimiz ve müşterilerimiz olup işletmemiz son teknoloji halı yıkama ekipmanları ile 4 mevsim açık ve kapalı kurutma sistemleri ve deneyimli personeliyle hizmet standardını daima en üst seviyede tutmaktdır. “Para Her Zaman Kazanılır,Asıl Önemli Olan Temiz ve Düzgün İşler Yapmak ” prensibiyle çalışan Karşıyaka Halı yıkama her çeşit halı ve kilimleriniz itina ile %100  garantili olarak yıkanır.
 

Karşıyaka halı yıkama,karşıyaka halı yıkama,karşıyakada halı yıkamacı, izmir karşıyaka halı yıkamacı ,halı yıkama firması ,halı yıkama firmaları, karşıyaka hali yikamaci, mna halı yıkama ,bataniye yıkama yorgan yıkama,