02323644322 05416181663 Örnekköy sanayi sitesi N42 Karşıyaka/izmir

Örnekköy halı yıkama

Örnekköy halı yıkama

Örnekköy halı yıkama

Örnekköy halı yıkama 2006 yılından beri Karşıyaka genelinde Profesyonel olarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Alanımızda tüm Karşıyaka bölgesine ücretsiz servis hizmeti veren ilk firmalardan biriyiz. Amacımız size her daim en kaliteli hizmeti verirken en ekonomik halı yıkama fiyatları ile hizmet vermektir. Uygun fiyatlı hizmet sunmak hizmetin kötü olması ile alakalı bir durum değildir. Biz çok fazla sayıda memnun müşteriye sahip bir firmayız. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için çalışırız. Çok fazla kişiye hitap ettiğimizden ötürü sürümden yeterince kazanç elde ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize en ekonomik halı yıkama hizmetini sunabiliyoruz.

Halı yıkama fabrikası

Halı yıkama fabrikalarımız Izmir'in merkezi ilçelerinde bulunmaktadır. Fabrikalarımız da son teknoloji halı yıkama makineleri ile hizmet vermekteyiz. 6 fırçalı tam otomatik makineler de halılarınız çok kısa sürede yıpranmadan yıkanır. Yoğun dönemler haricinde (Bayram, yılbaşı v.s) halılarınız genellikle 4-5 gün içerisinde evinize teslim edilebilmektedir.

Yerinde halı yıkama

Yerinde halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Profesyonel ekiplerimiz ev, otel, restaurant, camii ve diğer ibadethanelerde bulunan tüm halıların temizliklerini bulundukları yerde sağlamaktadır. Halıfleks yıkama en iddialı olduğumuz alanlardan biridir. Halı ne kadar kirli olursa olsun biz onu temizleyebilecek kalibrede personel ve ürünlere sahibiz.

Diğer temizlik hizmetlerimiz

Koltuk yıkama; Örnekköy halı yıkama ailesi bir çok temizlik hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Aynı isim ve farklı sektörde hizmet veren Örnekköy koltuk yıkama şirketi de bizim bünyemizdedir. Dünya da kabul görmüş en teknolojik koltuk yıkama makineleri ile bizden Profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bizim kuruluşumuz olan koltuk yıkama şirketimizin internet adresini ziyaret ederek hizmet hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ev ve iş yeri temizliği: Temizlik konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz. Konu temizlik olduğunda her türlü sorununuzda çekinmeden bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Ev ve iş yeri temizliği talepleriniz de her daim yanınızdayız