Nergiz Koltuk Yıkama

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, konusunda uzmanlaşmış ekibi ve kaliteli, insan sağlığına zarar vermeyen ekipman ve malzemelerle kusursuz temizliği sağlıyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için haftanın 7 günü 24 saat bizi arayabilirsiniz. Ev eşyalarınızın temizlenmesi konusunda hizmet veren firmamızı diğer firmalardan ayıran bir çok farkı vardır. Koltuğunuzun temizlenmesi için firmamızdan hizmet aldığınızda Mavişehir Koltuk Yıkama güvencesi ile hizmet alırsınız.

Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek olan koltuk yıkama makinamızla tozlardan arındırılır.
Koltuklarınızı yıkamaya başlamadan önce kumaşa göre ilaç seçilir.
Seçtiğimiz koltuk ilacını suyla karıştırarak makinamıza döker ve kumaş olan tüm bölgeleri mkinamızla hafifçe ıslatırız.
Yıkama işlemine başlamadan önce varsa lekeli bölgelere özel koltuk için kulandığımız leke çıkarıcı kullanırız.
Bütün işlemler bittikten sonra koltuklarınız özel yapım ve emiş gücü bir hayli yüksek olan koltuk yıkama makinamızla yıkamaya başlarız.
Yıkama işlemi bittikten sonra tek tek kontrol edilir çıkmayan çıkmayan lekeler için tekrar işlem yapılır.
Koltuk yıkama için gönderdiğimiz ekipmanlarımız son teknoloji ve ekibimiz konusunda profesyoneldir.
Yaz yada kış bizim için fark etmiyor, her mevsimde bu işlemleri yapacak ekipmanlarımız mevcuttur. Siz kararınızı verin gerisini bize bırakın. Hijyen ekiplerimiz siz çayınızı yudumlarken çok kısa sürelerde eşyalarınızı mis kıvamına getiriceklerdir.

Mavişehir Koltuk Yıkama, koltuk yıkama sektörün de yine siz Karşıyaka halkına hizmet vermekten mutluluk duyar. Mavişehir Koltuk Yıkama Temizlik firması olarak kendi yetiştirdiğimiz personelimiz ile size kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız koltuk yıkamada kullandığımız deterjanlar kimyasal içermezler yıkama işini fırçalayarak tüm kiri kaybedene kadar tekrar tekrar yıkayarak tam anlamı ile uzman bir temizlik yaparak koltuklarınız yıkanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBilgi Al